Do stávky 27.11.2023 půjdou všichni pracovníci školy, školky, družiny i jídelny.

Dokumenty s informacemi a daty, souvisejícími s naší školou:

Informace a pokyny:

• → v pondělí nebude v provozu žádná součást školy (ZŠ,MŠ, ŠD, ŠJ – neučí se, nevaří se)

• → obědy mají všichni strávníci (děti i dospělí) automaticky odhlášené

• → pokud se mnou budete chtít v pondělí hovořit, ptát se nebo mi vynadat, budu k dispozici

• ... ... 08:00–16:00 na telefonu 605 413 408

• ... ... 09:00–10:30 a 15:00–16:00 na meetu Na slovíčko s ředitelem

• → kdo byste potřeboval potvrzení, že byla v pondělí zavřená škola, dejte vědět

• → od úterý 28.11.2023 již bude škola v běžném provozu

Kontaktní osoba stávkového výboru:
Mgr. Ludmila Mikesková

Slovo ředitele:
Vážení rodiče, obracím se na Vás ve velmi vážné věci. Tou je plánovaná stávka na 27.11.2023.
Nešel bych stávkovat za zvýšení platů nás učitelů, ale pokud do příštího čtvrtku nedojde k zásadnímu posunu v kapitole školství, půjdu s celým naším týmem ZŠ, MŠ, ŠD i ŠJ aspoň touto jednodenní stávkou upozornit, že důsledky plánovaného nastavení mohou školám našeho typu způsobit neřešitelné potíže.
Prosím Vás, rodiče, abyste si přečetli přiložené dokumenty. Uvádím v nich konkrétní data a postupy s možnými důsledky právě pro naši školu. Jsem si vědom, že vám způsobíme komplikace a mrzí mě to. V tuto chvíli nevím, jak dopadnou další jednání a jestli se podmínky zlepší. Doufám v to.
Žádám Vás o vstřícnost, pochopení a případnou podporu pro naši školu. Děkuji vám. Petr Lukáš
Jsem Vám k dispozici zde, v ředitelně, na telefonu  605413408 nebo mailu kancelar@zsloucnand.cz