Společenstvo polí a mezí
Další společenstvo v pořadí se nám opět povedlo.
20. 4. 2021    Petr Kršek
Společenstvo luk a pastvin
V přírodovědě se zabýváme různými společenstvy. V rámci distanční výchovy žáci pracovali na jednotlivých zástupcích. Nyní, když jsme se setkali, jsme vše dali dohromady.
20. 4. 2021    Petr Kršek
Žabí hlídka
Bystré oči třeťáků, pomohly zachránit přes stovku žab z pasti na stavidle náhonu. Nabrali jsme je do kbelíku a odnesli k potůčku. Kontaktovali jsme odborníka na obojživelníky, který zabezpečil výlez a poradil jak vytvořit zátočinu vhodnou pro rozmnožování našich žabích spolubydlících. Děkujeme všem dětem, které se do záchrany zapojily. V nádrži u kravína přibývá nakladených vajíček!
15. 4. 2021    Magda Komárková
Najdi své básnické střevo
I když to venku zatím mnohdy nevypadá lákavě, podle kalendáře je jaro mezi námi. Některé děti přivítaly toto roční období básničkou. Všechny příspěvky byly plné naděje a pozitivní energie. Moc vám všem za to děkujeme! I když to nebylo vůbec jednoduché, vybrali jsme pár těch nej...! GRATULUJEME: Básnické střevo 67: 1. místo - K. Kopotová (7. třída) 2. místo - K. Martinčíková (7. třída) 3. místo - K. Harazímová (6. třída) Básnické střevo 89: 1. místo - D. Vybíral (8. třída) 2. místo - D. Krejčí (9.třída)
7. 4. 2021    Veronika Kršková
Velikonoční tvoření
Prvňáčci mají šikovné ruce a trpělivost zvládnout velikonoční výzdobu podle svého výběru. Jak se jim podařilo?
6. 4. 2021    Hana Svatoňová