Krajské kolo matematické olympiády 9. ročníku.
Po úspěchu v okresním kole matematické olympiády se Míša Stejskalová probojovala do krajského kola. V úterý 27.3. se v Olomouci setkala s nejlepšími řešiteli MO olomouckého kraje. Ani zde nezklamala a obsadila 20. místo. Gratulujeme.
27. 3. 2018    Jana Plosová
ROZUMBRADA
Ten, kdo má „Filipa“, má i „za ušima“. Musí být bystrý, hloubavý, zvídavý, přemýšlivý a trpělivý. A přesně takového žáka jsme hledali ve druhé až páté třídě. A našli… Šikovných žáků máme ve třídách dost, ale jen jeden může získat titul ROZUMBRADA TŘÍDY. A jak to letos, 27. března 2018, ve školním kole dopadlo?... 2. třída - Vyskočilová Bára, 3. třída - Harazímová Karolína, 4. třída - Pupík Martin, 5. třída - Fišnarová Eliška... Gratulujeme…
27. 3. 2018    Jitka Čulíková
Florbalový turnaj okrskové kolo Rapotín
Naši nejmladší florbalisté postoupili do okresního kola, když zvítězili v okrskovém kole v Rapotíně. Utkání byla velmi vyrovnaná a proto je to pro nás velmi cenné vítězství.
Složení týmu:
brankář: Vít Staněk
hráči: Martin Pupík
Lukáš Ficnar
Jan Říha
Petr Polách
Dan Vybíral
22. 3. 2018    Petr Kršek
U nás na severu
Procestovat Jeseníky během jednoho dopoledne, a dokonce i po turistických značkách, se dá i v rámci ekoprogramu "U nás na severu". Zajímavě připravené aktivity zabavily žáky 6. a 7. třídy.
21. 3. 2018    Milena Rudolfová
VELIKONOČNÍ JARMARK
První jarní den jsme přivítali v naší škole Velikonočním jarmarkem. A jaký byl? Plný rozličných velikonočních výrobků a dekorací. Plný nápadů, inspirující, voňavý a také sladký. Oči jenom přecházely.
Děkujeme všem aktérům, kteří se na něm podíleli - žákům, vyučujícím, rodičům a příbuzným (výrobcům, prodejcům, organizátorům). Jste prostě úžasní.
20. 3. 2018    Věra Turková