Dýchání na sladko
Abychom přes Vánoce nezapomněli, co jsme se jako poslední v prosinci naučili, sestavili jsme si s osmou třídou model dýchací soustavy. A ne jen tak ledajaký! Stavebním materiálem nám byly marshmallowny, kyselé špagety a kroužky ze želé. Dýchací soustavy se všem moc povedly a použitý materiál jsme řádně spořádali!:)
20. 12. 2018    Anita Bučková
Šesťáci na sněhu
Že se dá ve výtvarné výchově využít jakýkoliv materiál, jsme zkoušeli čtvrteční odpoledne.I když kvalita sněhu ke tvoření moc vhodná nebyla, některé výtvory jsou k poznání.
20. 12. 2018    Milena Rudolfová
Christmas
V rámci výuky reálií anglického jazyka jsme se seznámili s vánočními tradicemi ve Velké Británii a v hodině pracovní výchovy společně upekli "Minced pies" -tradiční vánoční dezert. Žáci sedmé třídy opravdu prokázali kuchařské nadání. Školu nám provoněli originální směsicí koření a V poslední den školy jsme již všichni v té správné vánoční náladě - Christmas spirit. Přejeme všem příjemné a klidné prožití Vánoc *** MERRY CHRISTMAS ***
20. 12. 2018    Pavlína Morongová
Vánoce se blíží
Nekonečné čekání na Vánoce si naši prvňáci po celou dobu adventu krátí výrobou Zimní knížky, která je plná úkolů pro chytré hlavičky. Děti je plní s nadšením a zaslouží si velkou pochvalu. Je vidět, že už to jsou zkušení školáci.
18. 12. 2018    Hana Svatoňová
Adventní kalendář
Těšíte se na Vánoce? Druháci a třeťáci se těší moc. Ve výtvarné výchově jsme si vyrobili zimní vesničku. Každý den podle data a čísla popisného "rozsvítíme" jeden domeček. Náš adventní kalendář doplňují lyžující, bruslící, bobující a hrající si děti, které se těší stejně jako my. Tak dnes to máme za deset. Pojďte se těšit s námi.
14. 12. 2018    Věra Lukášová