Zápis do první třídy
Ve středu 3. dubna proběhl na naší škole zápis dětí do první třídy. U vchodu rodiče a děti přivítali dva průvodci z řad žáků osmé třídy a uvedli je do světa řemesel.
Děti se zaujetím poznávaly zvířátka na farmě, plnily zvídavé úkoly u fotografa, ševce, kominíka, prodavače, malíře a listonoše. Všichni se moc snažili a odnesli si zaslouženou odměnu.
Po celou dobu zápisu byla k dispozici herna se stavebnicemi a interaktivní tabulí. Děkuji všem ochotným žákům z osmé třídy za pomoc a za dárečky, které jako budoucí patroni pro předškoláčky nachystali. A vám, naši budoucí prvňáčci, přejeme krásný zbytek roku ve školce a v září se budeme těšit na shledanou.
3. 4. 2019    Věra Lukášová
Rozumbrada
O titul Rozumbrada třídy každoročně usilují žáci 2. – 5. třídy. Letos se vítězové třídních kol utkali ve středu 3. dubna ve finále a po zhruba půl hodině usilovné práce bylo rozhodnuto:
2. třída – Terka Jaššová
3. třída - Bára Vyskočilová
4. třída – Linda Komárková
5. třída - Karolína Kopotová
Gratulujeme
3. 4. 2019    Jitka Čulíková
Recitační soutěž
Středeční odpoledne patřilo recitátorům druhého stupně. Společné zastavení nad básněmi přineslo tyto výsledky:
Kategorie 6. třída: