Výlet
Dne 13. června jsme se vydali na výlet do Muzea silnic ve Vikýřovicích. Viděli jsme nejen stálou expozici, ale měli jsme také možnost si prohlédnout výstavu autodráh "Auta do dlaně". Vyzkoušeli jsme si také s autíčky jezdit. Venku jsme si prohlédli skutečná velká auta a výlet si náramně užili.
23. 6. 2017    Bára Mlčochová
Cestujeme
Celý červen byl ve znamení dopravy a cestování. Děti se prostřednictvím her a dalších činností seznamovaly s dopravními prostředky, dopravou, pravidly silničního provozu atd. Nechyběly pohybové hry a aktivity, písničky, básničky, hádanky, dramatické činnosti, výtvarné činnosti, činnosti zaměřené na předmatematické a předčtenářské dovednosti, konstruktivní činnosti aj.
23. 6. 2017    Bára Mlčochová
Za krásami loučenského parku
Loučenský park je krásné místo k pobytu venku, a proto tam moc rádi chodíme. Poznáváme a pozorujeme přírodu a také si tam rádi chodíme hrát.
19. 6. 2017    Bára Mlčochová
Jak vycvičit draka
Děti z MŠ zhlédly v KD Skleník divadelní představení - pohádku "Jak vycvičit draka". Děkujeme za krásné představení, které se dětem moc líbilo!
16. 6. 2017    Bára Mlčochová
Hrajeme si na zahrádce
Krásné počasí nás táhne ven a na naší školkové zahrádce se dá dělat tolik parádních věcí! Zkoušíme prolézačky, houpačky, skluzavku, hrajeme si na pískovišti, prozkoumáváme zákoutí zahrady a pozorujeme přírodu.
8. 6. 2017    Bára Mlčochová