Zakončení školního roku
Tak nám skončil školní rok. Společně jsme se rozloučili s dětmi, které v září zasednou do školních lavic. Nejdřív děti splnily všechny úkoly, které je čekaly u Koťátek. Potom jsme u Sluníček zazpívali rodičům, zatančili si a dali si něco dobrého na zub. Naši školáci si na památku odnesli diplom, tričko a malý dáreček od paní ředitelky.
26. 6. 2014    Bára Mlčochová
Těšíme se na prázdniny
Prázdniny jsou za rohem. Kam pojedeme? Co budeme dělat?
23. 6. 2014    Bára Mlčochová
Jedeme na výlet - Sluníčka
Plni dojmů z výletu, kde jsme viděli krásné princeznovské šaty, zámek, poklad a kulisy z pohádek, jsme se dali do tvoření.
13. 6. 2014    Bára Mlčochová
Předškoláci na návštěvě u prvňáčků
Naši předškoláci se šli podívat, jak to vlastně ve škole chodí. Navštívili jsme prvňáčky, kteří nám ukázali, co všechno na děti ve škole čeká - počítání, psaní, čtení...
Děti si také vyzkoušely třeba různé hrátky s čísly nebo pohádkové hádanky.
Předškoláci s prvňáky si vzájemně vyměnili dárečky a prvňáčci popřáli našim předškolákům hodně úspěchu ve škole.
Děkujeme prvňáčkům a paní učitelce Lukášové za příjemně strávené chvíle.
12. 6. 2014    Bára Mlčochová
"Co všechno kvete" - SLUNÍČKA
V tématickém týdnu děti kreslily kopretiny, vyráběly barevné květiny, motýlky, včelky, berušky a malovaly šneky.
6. 6. 2014    Bára Mlčochová