Vycházka do parku a krmení kačen
Vydali jsme se do parku, zahráli jsme si různé honičky, schovku a nakrmili jsme kačenky.
23. 9. 2019    Monika Altmannová
Já a můj domeček
Celé září si povídáme o tom, kdo jsme a odkud pocházíme. Poznáváme své kamarády a učíme se společně si hrát.
18. 9. 2019    Monika Altmannová
Den s LČR
Letos nám počasí přálo, sluníčko krásně svítilo a tak jsme si užili párádní dopoledne v lese. Velmi nás zaujalo stanoviště s včelami, poznali jsme říční tvory, zjistili jsme jak se vyrábí budka pro ptáčky, vyzkoušeli jsme si "motorové pily", jiné pracovní pomůcky a mnoho dalšího. Posvačili jsme opečený buřt a za splněné úkoly jsme dostali odměny. Plni dojmů a unaveni jsme se autobusem vrátili zpátky do školky, kde už nás čekal oběd.
13. 9. 2019    Monika Altmannová
Koťátka
Rok se s rokem sešel a máme tu zase září. Do třídy k nám přišlo pár nových dětí a přivítali jsme také novou paní učitelku. A tak se všichni seznamujeme, vytváříme si společná pravidla a snažíme se orientovat v prostředí celé školky.
13. 9. 2019    Monika Altmannová
Předplavecký kurz
Tak už v tom po roce zase plaveme. Letos více jak polovina dětí z mateřské školy jezdí plavat. Malá ochutnávka z první lekce je tady.
4. 9. 2019    Jana Hoblerová