Rychle nám to uteklo
Červen je za námi, je na čase se ohlédnout, co jsme v tomto měsíci stihli. Četli jsme pohádkové příběhy, zábavnou formou procvičovali dopravní výchovu, vyráběli různé dekorativní i pohyblivé skládačky, pracovali se sádrou, pletli náramky z barevných gumiček, malovali, kreslili, tvořili nápadité ozdoby nebo hráli různé hry. Volný čas jsme často trávili na dětském hřišti. S oblibou jsme každý týden ochutnávali dobrůtky, které nám napekli starší žáčci.
30. 6. 2020    Simona Krahulová
Naši šikovní kutilové
Nejvíce oblíbenou činností u starších dětí při letošním tvoření byla jednoznačně batika a pečení. Batikovaly trička, pekly brumíky a sušenky ve školní kuchyňce. Děti získaly praktické zkušenosti, které třeba jednou využijí.
30. 6. 2020    Simona Krahulová
Odpolední videomeeting školních skupin
Když děti jedné školní družiny, vytvořily dvě skupiny, které pak spolu komunikují tak trochu jiným způsobem, než na který byly zvyklý.
9. 6. 2020    Simona Krahulová
Děti drží pospolu
Odpolední školní skupina
„Jsme ve škole a je to fajn,“ řekli žáčci druhé skupiny. A není se čemu divit. Podívejte, jak nyní tráví svůj volný čas. Jsou rádi, že mohou být spolu.
4. 6. 2020    Simona Krahulová
Děti milují sladké, které si upečou samy
Na první červnový den děti druhé skupiny pekly muffiny a stálo to za to! Malé dortíky připravily i pro mladší děti, které je ocenily v podobě lehké odpolední svačinky. Pečení zvládly hravě, takže si ještě stihly převzít skřítkův poklad věnovaný k jejich svátku.
4. 6. 2020    Simona Krahulová