PROSINEC
Měsíc prosinec děti zahájily čertovskou diskotékou v tělocvičně ZŠ, jejíž bohatý program pro ně připravily žáci 9. třídy. Zúčastnily se tance, přednášení básniček Mikulášovi i různých soutěží. Pomáhaly také při pečení perníčků v kuchyňce ZŠ, jež následně nazdobily bílkovou polevou. Některé děti pomáhaly při prodeji výrobků na VÁNOČNÍM JARMARKU. Dále vyráběly svícny z barevných proužků papíru, vystřihovaly čerty a zdobily je černým uhlem, na vystřižené kapry lepily různě zmačkaný zelený krepový papír či pomocí přehýbání a obstřihování papíru vytvářely „sněhové vločky“. Před prázdninami se rozloučily příjemným odpolednem v ŠD, ve kterém ochutnávaly "vlastními rukami" napečené perníčky i cukroví, které donesly z domu a rozbalovaly dárečky, které našly pod nazdobeným stromečnem v ŠD.
31. 12. 2013    Šárka Charvátová