Návštěva z hradu
V pondělí přivezla paní kastelánka hradu Bouzov společně se svou zástupkyní dětem školní družiny pěkné suvenýry. Jako poděkování děti paní kastelánce předaly svou výtvarnou tvorbu, která bude vystavena v prostorách pohádkového hradu. Děkujeme za návštěvu!
30. 11. 2021    Simona Krahulová
Když šikovná paní květinářka pomáhá dětem....
Blíží se čas adventu a lidé míří do květinářství nakoupit si nějakou pěknou vánoční dekoraci. Do naší školy zavítala paní květinářka z krásného květinářství „Květinka“ a pomohla dětem vytvořit adventní věnce na dveře či na stůl, které jsou jednou z nejoblíbenějších tradičních dekorací. Pod rukama dětí vznikaly pěkné výrobky, které si s radostí odnesly hned domů. Za příjemnou atmosféru a za to, co paní květinářka se svou milou pomocnicí děti naučila, moc děkujeme!
25. 11. 2021    Simona Krahulová
Poznáváme ovoce a zeleninu
Pátek 5. 11. si žáci druhého oddělení ŠD zpříjemnili ochutnávkou ovoce a zeleniny. Nejprve pomáhali ovoce i zeleninu připravit. Po poznávání jednotlivých druhů, povídání si o nich, jsme přešli k ochutnávce poslepu. Pro některé to bylo těžké a napínavé, co jim právě kamarád vybere :). Děti ochutnávaly například banány, hroznové víno, jablka, hrušky, papriku žlutou i červenou, okurek a mrkev. Odpoledne jsme zakončili "čajovým dýchánkem", když jsme připravili čaj pro všechny ostatní děti, které ŠD navštěvují.
5. 11. 2021    Šárka Charvátová