24. 2. 2020

PŘERUŠENÍ PROVOZU ŠKOLY A ŠKOLNÍ DRUŽINY
Vážení rodiče.
Vzhledem k rapidnímu nárůstu onemocnění u školních dětí (k dnešnímu dni je nemocnost 46,6%) a v souladu s metodickým pokynem ministerstva zdravotnictví, po odborné konzultaci konzultaci s epidemioložkou KHS a po konzultaci se zřizovatelem
PŘERUŠUJI PROVOZ ŠKOLY A ŠKOLNÍ DRUŽINY
OD PONDĚLÍ 24.02.2020 DO PÁTKU 28.02.2020.

Obědy mají děti odhlášené automaticky, pokud chcete odebírat, musíte je přihlásit v jídelně.
Výuka bude pokračovat v pondělí 2. března 2020. Mateřská škola a školní jídelna zůstávají v provozu. Děkuji Vám za pochopení a přeji všem dětem i dospělým brzké uzdravení.
Petr Lukáš, ředitel školy

18. 2. 2020
  Anita Bučková

Mílí rodiče a přátelé školy, moc se omlouváme, ale z důvodu přesycení trhu papírem nebude probíhat jeho jarní sběr. Pokud se situace změní, budeme Vás informovat.

27. 1. 2020

ANKETA KE ŠKOLNÍ JÍDELNĚ
Vážení strávníci.
Vyhodnotil jsem data, která jste nám poskytli během ankety. Děkuji Vám za všechny Vaše připomínky, podněty i hodnocení. K dispozici Vám dávám tabulku s četnostmi odpovědí na jednotlivá témata. Mohla nastat situace, že je odpovědí více než respondentů, protože bylo možné podat více návrhů v jedné kapitole. Řádky s mínusem vypovídají a Vaší nespokojenosti, řádky s návrhy změn nám napovídají Vaše přání a shrnují Vaše návrhy, do řádků s plusem se promítá Vaše spokojenost. Vše bylo shrnuto do dvou grafů. V celkovém jsou vyhodnoceny součty v jednotlivých řádcích, v grafu podle kategorií lze najít, jak se rozhodovaly jednotlivé skupiny respondentů.
V následujícím měsíci se s paní vedoucí školní jídelny budeme věnovat organizačním a technickým opatřením, seminářům, proškolení a nastavení parametrů jídelníčků a provozu. Pevně věřím, že Vám u nás bude chutnat. Děkuji všem Vám, kteří jste se vyjádřili a poskytli jste nám cenné informace.

24. 1. 2020
  Magda Komárková

Projekt EDISON
V týdnu 10. - 14.2. 2020 na naší škole proběhne projekt Edison, zaměřený na seznámení mladých lidí z odlišných kultur a zlepšení komunikace v angličtině. Přátelství navážeme se studenty z Ukrajiny, Thaiwanu a Indonésie. Těšit se můžeme na společné zpívání, tancování, promítání fotografií z jednotlivých zemí, hry...Pokud máte chuť se s našimi hosty setkat osobně, srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří 11.2.2020 od 16:00 - 18:00. Studenti budou mít připravené stánky s informacemi o své zemi.

23. 1. 2020
  Jitka Čulíková

MAŠKARNÍ KARNEVAL
Srdečně zveme na MAŠKARNÍ KARNEVAL, který začíná v sobotu 15. února 2020 v 15 hodin ve Skleníku v Loučné nad Desnou.
Těšíme se na vás

16. 1. 2020
  Jitka Čulíková

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
Srdečně zveme na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, který proběhne v úterý 11. února 2020 v ranním bloku od 7.50 – 9.35 hod. s možností vstupů do jednotlivých vyučovacích hodin. Školu si pak můžete prohlédnout odpoledne v době 16.00 – 18.00 hod. formou komentovaných prohlídek nebo účastí na programu.
Těší se na vás všichni zaměstnanci školy

3. 9. 2019
  Jana Hoblerová

Prosíme rodiče dětí, aby od měsíce září odhlašovali stravu pouze u učitelek v MŠ. Děkujeme Tel.kontakt Koťátka: 603 706 631 Tel.kontakt Štěňátka: 731 802 587 Stravu na následující den je možno odhlásit pouze do 15:30 hodin! Oběd si můžete vyzvednout do jídlonosičů pouze 1.den nepřítomnosti v době od 12:00-12:30. Pokud si stravu neodhlásíte bude Vám účtována plná cena!

1. 9. 2019

INFORMACE PRO STRÁVNÍKY:
Od 1. září 2019 jsme byli nuceni upravit ceny za stravu. U žákovských dotovaných obědů a svačin jde o navýšení o 1 Kč. U tzv, cizích strávníků bylo nutné nastavit ceny na 65 Kč/oběd do jídlonosičů a 68 Kč/oběd pro stravující se v jídelně. Kompletní ceník najdete v sekci Jídelna. Děkujeme za pochopení.

3. 5. 2019

INFORMACE PRO RODIČE DĚTÍ VZDĚLÁVANÉ PODLE § 41 ŠKOLSKÉHO ZÁKONA
Pro podporu individuálního vzdělávání podle § 41 školského zákona byla na naší škole zřízena funkce koordinátora. Dovolte, abych Vám představil
Mgr. Veroniku Krškovou,
na kterou se můžete obracet mailem na iv41@zsloucnand.cz či telefonicky 583 550 126.

1. 5. 2019
  Petr Lukáš

Hledáme kvalifikovaného vyučujícího na první stupeň. Volejte 605 413 408.