Vánoce doma

pros, 2022

Vánoce doma

Vánoční koncert v Loučné nad Desnou bývá pravidelně pro naše sbory velkou událostí, na kterou se moc těšíme. Během letošního roku jsme zpívali na mnoha místech a dostali řadu krásných příležitostí. Koncert doma úžasně zahájily děti z mateřské školy „tichou zvonečkovou nocí“, pak vystoupili nejmladší zpěváčci. Potom se vystřídaly všechny naše pěvecké sbory. Všichni interpreti se snažili, jak jen uměli nejlépe. Ozvaly se koledy, zimní písničky, uklidňující i povzbuzující hudba, připomenuli jsme řadu tradic z adventního období, uvedli jsme také jednu premiéru a úplně nakonec si zazpívali všichni společně. Děkujeme za pochvalná slova z úst paní starostky, za podporu od obce i za krásnou odezvu od přítomného publika. Prostě doma je doma... Přejeme všem dobrý rok a těšíme se na další společné setkávání s muzikou.