Sousedská 2023

čer, 2023

Sousedská 2023

Letošní činnostní hudebku jsme spolu se šesťáky a sedmáky zakončili akcí. kterou jsme nazvali Sousedská. Tímto navazujeme na tradici tzv. Rockových dýchánků. Jde o setkání lidí, kteří mají chuť si poslechnout, co jsme se během školního roku naučili v běžných hodinách Hv a kteří mají chuť se jen tak potkat a případně přítomným sousedům nabídnout něco dobrého. A taky bývá dobrým zvykem mít milého a šikovného hosta. Letos se to obzvlášť povedlo, protože se lidé sešli a pobyli a mocně zatleskali, navíc bylo lze shlédnout neplánovaný jam-session mladých muzikantů, kdy hostující Viki (basová kytara) a náš Pepa (bubeník) zaskočili za nepřítomné muzikanty. Závěr pak patřil dívčí kapele VoHuBa ze Štědrákovy Lhoty. Jde o VOkálně HUdební BAndu, která spolu hraje zhruba pět let a jde jí to báječně. Děkujeme všem přítomným za pěkné muzikantské setkání na školní zahradě. Tak zase příště na Sousedské.