Na závěr školního roku jsme dostali krásný dárek - novou knihovnu v příjemném prostředí. S deváťáky jsme knížky přenesli, uspořádali a knihovnu pěkně zabydleli. Koukněte na fotky. Taky se vám tak líbí?
V. Kršková
Tato stránka používá cookies na vylepšení vašeho uživatelského zážitku.