Pohár je doma

list, 2022

Pohár je doma

Po náročných bojích školního kola v plšqworkách byly nominování dva týmy hráčů do oblastního kola, které se konalo 4.11.2022. Tým Kapitáni (A. Ptáčková, M. Pupík, M. Martinčík) a tým 3K (K. Kopotová, K. Bušinová, K. Vozníčková). Všichni hráči bojovali jako o život a tak se týmu Kapitáni podařilo zdolat všechna úskalí boje a zvítězit. S radostí všech účastníků přivezli domů pohár vítězů s postupem do krajského kola. Tak držme Kapitánům palce. A co na to kapitán Kapitánů? (rozhovor s L. Ficnarem) Ahoj Martine. Nazdar Lukáši. Byl jsi kapitánem ve vítězném týmu Kapitánů na pIšQworkovém turnaji v Zábřehu, jaké máš pocity z tohoto úspěchu? Tento úspěch byl velice výživný a vůbec jsem to nečekal. Mnohokrát na tebe byl kladen tlak, protože jsi hrál rozhodující zápas, Jak jsi pracoval se stresem? Ve stresu jsem moc nebyl, protože jsem dýchal zhluboka a pomalu. Soupeři se klepali, já však nikoliv. V týmu jsi nebyl sám, co říkáš na výkony tvých týmových kolegů? Výkony mých kolegů byly vynikající a moc jim tímto děkuji. Děkujeme za reprezentaci naší školy a loučím se s tebou. Ahoj.