Koncert ve Valdštejnské zahradě

čer, 2022

Koncert ve Valdštejnské zahradě

Od senátora Miroslava Adámka jsme dostali příležitost vystoupit v Senátu ČR v rámci Valdštejnského léta. Děkujeme za to. Valdštejnská zahrada je moc pěkné místo ke koncertování. Naše sbory Loučňáček i TapTýda reprezentovaly naši školu i obec, jak nejlépe uměly. Dlouhá cesta autobusem, rychlý přesun pěškobusem a solidní vedro nejsou zrovna atributy, které podporují sborový zpěv. Přesto se naši pěvci nedali a vstřícnému i vnímavému publiku posílali písničku za písničkou, aby co nejlépe představili naše školní sborové studio. Svým velkým dílem přispěl k úspěchu celé akce zkušený zvukař a kamarád Zdeněk Ševčík. Jsme vděčni, že se nám posluchači ve značném vedru nejen že nerozutekli, ba co více, vnímavě a vstřícně reagovali na naše hudební počiny, vytleskali si přídavky a ani jim nebylo zatěžko se na úplném konci postavit. Myslím, že máme všichni nač vzpomínat. Chcete-li shlédnout krátký sestřih z našeho vystoupení, klikněte na tlačítko u sborů v Rozcestníku nebo nebo na odkaz v sekci Kdy vystupujeme. Viva la musica.