Jak jsme exportovali naši hudebku

čer, 2023

Jak jsme exportovali naši hudebku

Na popud Standy Vlka a kapely VoHuBa vznikl předprázdninový projekt s označením HNNH, při kterém jsme poprvé exportovali naši činnostní hudební výchovu za hranice naší školy a obce. Domluvili jsme se, že společně zahrajeme v rudské základní škole. Loučenské šesťačky a sedmačky připravily několik písniček a na nich předvedly, jakým způsobem v běžných hodinách pracujeme. Nejeli jsme nikomu ukazovat, jak to má „správně“ být, jen jsme chtěli ukázat jednu z možností, jak pojmout výuku hudební výchovy na základní škole. Pak zahrála VoHuBa. Bylo úžasné vidět a slyšet, kam se dá hudebně dorůst za pět let pravidelného cvičení, vystupování a spolupráce. Doufejme, že se nám podařilo ukázat, že Hudebka Není Na Houby.