Prvňáčci si dnes společně s deváťáky užili krásný den. Ráno jsme začali společným čtením v naší nové knihovně a poslední vyučovací hodinu jsme zakončili pořádnou bublinkovou bitvou. Nejprve jsme si vyrobili vlastní bublifuky a pak už se školní zahrada zaplnila stovkami bublinek. Bylo moc hezké strávit tento čas právě s deváťáky. Když jsme před nedávnem nastupovali do školy, byli to právě oni, kdo nás provázeli našimi prvními školními dny. Dnes jsme naopak mohli být součástí jejich posledních dnů na naší ZŠ. A tak jsme společné chvíle zakončili tím nejlepším způsobem – s knihou a hlavou schovanou v oblaku bublinek. AN