Na začátku školního roku jsme byli začínající detektivové. Dnes? Dnes už si poradíme s každou stopou! Dokážeme přečíst i ty nejzapeklitější indicie, spočítat všechny důkazy, rozluštit hádanky, spolupracovat jako opravdový vyšetřovací tým a jen tak něco nás nepřekvapí. Za sebou máme spoustu dobrodružství, úsměvů i poctivé práce. Každý z nás ušel velký kus cesty a společně jsme úspěšně zvládli první třídu! Detektivní spisy teď můžeme na chvíli odložit a vyrazit vstříc letním dobrodružstvím. Ve druhé třídě na nás ale čekají nové záhady, nové stopy a další mise. Krásné prázdniny všem! AN