Stránky

Ozývá se nám řada rodin i jednotlivců, kteří nabízí pomoc dětem z Ukrajiny. Ve středu 30.03. jsme měli v naší komunitní skupině zapsaných 15 dětí od 6 do 15 let. Během následujících dnů předpokládáme, že jejich počet naroste ke dvacítce. Mají zázemí v jazykové učebně a od čtvrtka se začínají účastnit některých projektů a vyučovacích hodin podle nabídnutého rozvrhu.

Děkujeme, že nám, ale hlavně jim, chcete pomoci. Nechceme dělat další sbírky materiálu nebo zakládat tzv. transparentní účet. Pokud máte v úmyslu prospět, je nutné, aby pomoc byla konkrétní, cílená a skutečně transparentní. Proto pro vás máme tento návrh:

Plaťte jednomu nebo více dětem, které jsou u nás ve škole zapsány,

obědy ve školní jídelně.

Jak na to:

1. Zatelefonujte na číslo 605 413 408 nebo napište na kancelar@zsloucnand.cz, že máte zájem pomoci a uveďte, kolika dětem a jak dlouho chcete platit stravu – týká se to pouze dětí, které chodí k nám do školy

2. Vystavíme Vám platební příkaz pro konkrétní dítě (zálohy podle věku od 651,– Kč do 756,– Kč za jeden měsíc) a dohodneme se, od kterého dne začnete platit.

Dotazy Vám rád zodpovím na čísle 605 413 408. Vážím si Vaší ochoty a vstřícnosti.

Petr Lukáš