19. 9. 2020

OZNÁMENÍ O AKTUÁLNÍ KORONAVIROVÉ SITUACI
Abych zamezil šíření poplašných zpráv, poskytuji Vám následující informace:
1. Nařízením MZ ČR nosíme roušky i při výuce, výjimku má pouze 1. stupeň. Dejte dětem dvě na den. Více v aktuálním pokynu ředitele. Mimochodem, novináři mají opět informace dřív než ředitelé škol...
2. K 19.9. máme pozitivně diagnostikované 2 děti a 1 dospělého, 11 dětí a 1 dospělý jsou v karanténě (v pondělí očekáváme návrat 7 z nich).
3. Provoz školy zatím NENÍ omezen, postupujeme podle vydaného aktuálního pokynu ředitele školy, děti a vyučující informujeme o aktuální situaci, dodržujeme hygienická nařízení a nad rámec všech těchto opatření byla provedena dezinfekce prostor školy hasičským záchranným sborem – foto ZDE.
Buďte obezřetní, ale nešiřte zbytečně paniku. Aktuální informace budu zveřejňovat zde, potřebujete-li, volejte 605 413 408 nebo pište. Hlavu vzhůru a držme se! Petr Lukáš

14. 9. 2020

VÝUKOVÁ VIDEA
Odkaz na naše
výuková videa
na Youtube.

RELAX ZÓNA
VIDEOTÉKA ŽÁKŮ
VÍME O SOBĚ
KRONIKA

Stále se děje
něco pěkného.
INFORMACE O PROBÍHAJÍCÍCH AKCÍCH A AKTUÁLNÍCH OPATŘENÍCH:
  • Na chodbě, WC a v šatně nosíme roušky, 2. stupeň i při výuce. Návštěvy k nám mohou pouze s rouškou a v nutných případech. Info pro rodiče a žáky v Bakaláři. → → →    __SEMAFOR__
  • Aktuální pokyn ředitele školy k docházce od 18.09.2020 do MŠ najdete ZDE, do ZŠ ZDE.
  • ZÁPIS DO KROUŽKŮ 15.09. OD 18 HODIN NA KOMENSU. Předběžná informace o zájmových činnostech je k dispozici ZDE. Hledáme spolupracovníky pro robotiku, modelářství, gymnastiku, pohybové aktivity – volejte na 605 413 408

11. 9. 2020
  Jana Hoblerová

Vzhledem k situaci a opatřením, která se mění každou chvíli-se RODIČOVSKÁ SCHŮZKA KONAT NEBUDE. Rodiče dostanou vše potřebné písemně a mohou se domluvit na individuálním pohovoru s učitelkami dětí. Děkujeme za pochopení.

6. 9. 2020

1. SKAUTSKÝ ODDÍL V LOUČNÉ NAD DESNOU
zve do svých řad kluky od 7 do 11 let i děvčata od 7 do 8 let.
Přihlašování probíhá přes webové stránky skaut-loucna.skauting.cz nebo na mailu loucna@skaut.cz případně na telefonu 724300114.
Můžete si stáhnout informační leták (klikněte na obrázek).

1. 9. 2020
  Jana Hoblerová

INFORMACE PRO PLAVÁČKY, již tento pátek začíná předplavecký kurz na bazénu v Šumperku. Odjezd v 7:15 od MŠ. Prosíme, dejte dětem doma ráno snídani, je doporučeno 2 hodiny před plaváním nejíst. S sebou: batoh, igelitový sáček na mokré plavky, plavky, mýdlo, ručník, koupací čepici. Nedávejte dětem do autobusu žádné pochutiny ani pití. Děkujeme

30. 6. 2020