Cvičení s Olinkou
Již po deváté k nám do školy zavítala Olinka Šípková. Většinou se k jejímu jménu přidává mistryně Evropy, mistryně světa, lektorka, cvičitelka, tanečnice, moderátorka, apod. To vše je bezesporu pravda. V naší tělocvičně se však potkáváme především s usměvavou, vstřícnou, bezprostřední, skromnou a pěknou ženou, která dokáže v téměř rodinné atmosféře vybláznit početnou a výkonnostně velmi rozmanitou skupinu k neuvěřitelným výkonům. Kdo nezažil, nepochopí.
Naše setkání zahájila děvčata z SK D.V. Šumperk. Předvedla několik sestav a myslím, že to byla pro všechny cvičence ta nejlepší motivace. Následovala vydatná lekce danceaerobiku. Pěkně vystavěnou sestavu zakončila trojice dívek za třemi bicími soupravami Anička, Katka a Štěpánka. A byl to pořádný nářez.
Po krátké přestávce se na ploše objevily podložky a rozběhla se další lekce vedená směrem k dynamické józe (pracovní název...). Jsem přesvědčen, že se účastníci rozhodně nenudili. Postupně se do akce vnořila naše TapTýda, která svým live vystoupením doprovodila relaxační část až do samého závěru cvičení.
Díky vstřícnosti mnoha našich spojenců jsme mohli zakončit tradiční tombolou. Děkujeme všem, kteří přispěli.
Doufáme, že jste si letošního „olinkování“ řádně užili a odjeli z loučenské školy spokojení. Už jsme začali promýšlet další ročník našeho setkání. Myslím, že se máte na co těšit. Tak příště!
22. 2. 2020    Petr Lukáš