Adaptační kurz
Sotva děti nakoukly do školy, už na šesťáky čekalo překvapení v podobě adaptačního kurzu. Ten byl zaměřen na vytvoření přátelského klimatu v kolektivu, hlubší poznání spolužáků a také na seznámení se s třídním učitelem. Ve čtvrtek jsme si sbalili batohy a vyrazili za dobrodružstvím na Bukovku. Po cestě jsme hráli hry a plnili různé zajímavé úkoly. Odměnou nám byl krásný výhled do okolí a také zmrzlinové osvěžení. Druhý den všichni šetřili unavené nohy a zůstali jsme ve škole, kde jsme hráli další hry, malovali na kamínky a hlavně jsme ozdobili strom naší třídy. Jak se nám všechno dařilo? Fotky vám napoví.
3. 9. 2020    Veronika Kršková
Turistický den 7. - 9. třídy
Nejen testování kondice bylo záměrem turistického dne. Procházku po smíšených lesích okolo naší obce využili žáci 7. - 9. třídy hlavně k obnovení kamarádských kontaktů po dlouhé nepřítomnosti ve škole.
3. 9. 2020    Milena Rudolfová