LOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY
Před nástupem prázdnin jsme se museli rozloučit s kamarády, kteří nám odchází do 1. tříd. Paní učitelky dětem připravily občerstvení a rozlučku, dále se postaraly o program, fotky a o pár drobností na památku. Sdružení Rodiče dětem přispělo na dárečky v podobě památníčků a placek, paní asistentka se postarala o vzpomínkové portfolio a děti si to náramně užily. Budoucím prvňáčkům přejeme hodně zdaru, spoustu nových kamarádů a krásný vstup do nové životní etapy.
DINOSAUŘI
Vděčné téma pro děti i dospělé. Děti si udělaly dinosauří "terárium", vyráběly dinosaury z papírových tácků, kreslily a malovaly dinosaury, prohlížely knihy a encyklopedie. Vše jsme zakončili dinosauřím rozloučením s předškoláky.
DOPRAVA
Co jsme všechno stihli? Vyráběli jsme dopravní prostředky, malovali, hráli pohybové hry, skládali papírové stíhačky a mnoho dalších vzdělávacích činností. Opakovali jsme si pravidla silničního provozu pro chodce a cyklisty, poznávali jsme základní dopravní značky a paní učitelka nám domluvila prohlídku traktoru.