Velikonoční zajíc
Dnes odpoledne se v naší tělocvičně konala již tradiční soutěž ve skoku vysokém. Skákali starší i mladší, vysocí i malí. A moc jim to šlo:) Odměnou za jejich skoky jim byli jejich čokoládoví kolegové, vajíčka a potlesk od ostatních spolužáků.
16. 4. 2019    Anita Bučková
Školní kolo Pythagoriády
Na konci března se všichni žáci 5. - 8. ročníku zúčastnili školního kola matematické soutěže Pythagoriáda. Mozky pracovaly na plné obrátky a ti nejlepší se mohou těšit do okresního kola soutěže. Blahopřejeme. Více prozradí přiložené fotografie.
11. 4. 2019    Jana Plosová
Dobroty od sedmáků
V rámci pracovní výchovy si žáci sedmé třídy mohou vyzkoušet vybrané recepty pro studené občerstvení,pro teplé pokrmy i moučníky. Že se podařilo vše připravit, a poté i sníst, dokládají fotografie.
10. 4. 2019    Milena Rudolfová
V první třídě s pohádkou
Malovali jsme, vymýšleli a zapisovali, trénovali přednes a nakonec všechny tyto dlouhé přípravy pohádkového komiksu byly ukončeny prezentací. Kdo a kde? To naše šestá třída navštívila se svými rozvernými pohádkovými příběhy prvňáčky.
8. 4. 2019    Milena Rudolfová
Zápis do první třídy
Ve středu 3. dubna proběhl na naší škole zápis dětí do první třídy. U vchodu rodiče a děti přivítali dva průvodci z řad žáků osmé třídy a uvedli je do světa řemesel.
Děti se zaujetím poznávaly zvířátka na farmě, plnily zvídavé úkoly u fotografa, ševce, kominíka, prodavače, malíře a listonoše. Všichni se moc snažili a odnesli si zaslouženou odměnu.
Po celou dobu zápisu byla k dispozici herna se stavebnicemi a interaktivní tabulí. Děkuji všem ochotným žákům z osmé třídy za pomoc a za dárečky, které jako budoucí patroni pro předškoláčky nachystali. A vám, naši budoucí prvňáčci, přejeme krásný zbytek roku ve školce a v září se budeme těšit na shledanou.
3. 4. 2019    Věra Lukášová