Překvapení pro spolužáky
V pondělí 30. října čekalo na žáky druhé třídy překvapení. Přes podzimní prázdniny vyrobila Pavlínka se svou maminkou praktickou pomůcku pro dopravní výchovu. Křižovatka, dopravní značky, domy, auta, stromy, dětské hřiště,...
Skvělý nápad. Děkujeme.
30. 10. 2017    Věra Lukášová
Vzdělávání pedagogů
Kantorská profese s sebou nese mimo jiné také to, že se člověk celý život poměrně intenzívně učí. V pondělí jsme se s kolegy zabývali možnými způsoby hodnocení a jejich využitím v naší praxi. Se zkušeným lektorem panem Liborem Kynclem jsme studovali, jak využít metod formativního hodnocení k tomu, aby naši žáci byli právě díky adekvátnímu hodnocení více motivováni k další práci a měli chuť rozvíjet své talenty.
30. 10. 2017    Petr Lukáš
Dětská sebeobrana se rozjela naplno
Otevřeli jsme letos nový kroužek pro děti. Pod vedením Markéty s rozběhla dětská sebeobrana a zdá se, že jede na plné obrátky. Vycházíme z principů RBSD, spolupracujeme s oddílem FalconFight. Dostatečně plná tělocvična a nadšení bojovníků svědčí o tom, že instruktorka dobře využívá svých zkušeností z policejní práce a dřívějšího osobního tréninku. Tak držme této partě pěsti, ať to, co se naučí v tělocvičně, nikdy nemusí použít v reálné situaci.
25. 10. 2017    Petr Lukáš
Podzimní sběr papíru
V úterý se konal podzimní sběr papíru. Již od půl jedné měli kluci z deváté třídy plné ruce práce s vážením této suroviny, která bude dále zpracována. Do páté hodiny se podařilo naplnit celý kontejner. Další sběr proběhne na jaře a nejlepší sběrači za celý rok budou odměněni výletem. Moc děkuji sběračům a take klukům z 9.třídy za pomoc.
24. 10. 2017    Tereza Schneiderová
Podzimní skřítci
Prvňáčci si v pracovní výchově z nasbíraných listů vyrobili skřítky. Tito kamarádi se na nás budou ve třídě dívat. Skřítci Vás pozdravují a přejí krásné podzimní prázdniny.
24. 10. 2017    Jitka Chytilová