Mobilní dopravní hřiště
V rámci dopravní výchovy si žáci a žákyně první až čtvrté třídy vyzkoušeli své znalosti a dovednosti. Zajezdili si na mobilním dopravním hřišti a také si zkusili roli policisty a kontrolovali dodržování dopravních značek a pravidel.
25. 9. 2019    Petr Kršek
Atletický čtyřboj okresní kolo
V úterý 24. září se konalo okresní kolo atletického čtyřboje. Naši školu reprezentovalo družstvo mladších žáků: Pupík Martin, Lisner Jakub, Rameš Gabriel, Ficnar Lukáš a Kurek Martin a družstvo starších žáků: Míl Ondřej, Linek Oliver, Švejnoha Ondřej, Bližňák Jiří a Dohnal Daniel.
Mladší žáci vybojovali 13. místo z 19 družstev a starší žáci obsadili 12. místo z 18 družstev.
24. 9. 2019    Petr Kršek
Malá kopaná
Fotbalisté z osmé a deváté třídy poměřili své síly s ostatními družstvy v okrskovém kole v malé kopané. Soupeři: ZŠ Údolí Desné, IV. ZŠ Šumperk a VI. ZŠ Šumperk. Složení týmu:Linek Oliver,Švejnoha Ondřej, Míl Ondřej, Bližňák Jiří, Rameš Michael, Kareš Matyáš, Kubíček Lukáš a Dohnal Daniel. I přes veškeré úsilí se nám do okresního kola nepodařilo postoupit.
23. 9. 2019    Petr Kršek
Sportovní odpoledne
Tak nám zase jednou báječně vyšlo počasí. Sportovní odpoledne pro celou rodinu, které probíhalo pod hlavičkou sdružení Rodiče dětem se povedlo. Škoda jen, že podzimní slunce nevytáhlo ven více sportovců. Třeba příště. Tak alespoň mrkněte na krásné fotky, které pořídila Šárka Keprdová a pan Lehár.
21. 9. 2019    Hana Svatoňová
Zelenina a ovoce v naší stravě
Jak nalákat i malé děti ke zdravému stravování- konzumaci ovoce a zeleniny, vyzkoušeli žáci šesté třídy ve Výchově ke zdraví.
20. 9. 2019    Milena Rudolfová