Přehazovaná
Ve čtvrtek 28. 3. proběhlo v hodině Tv 4. a 5. třídy školní kolo v přehazované. Utvořili jsme 4 smíšená družstva a bojovali ze všech sil. Zvítězilo družstvo ve složení: P. Vacátko, J. Lisner, K. Martinčíková, D. Matura, S. Kallyová, M. Palyová. Blahopřejeme.
28. 3. 2019    Jitka Chytilová
Florbalový turnaj
Naši mladší florbalisti ve složení:Josef Drápal, Vojtěch Ficnar, Lukáš Ficnar, Jakub Lisner, Jakub Semian, Gabriel Rameš, Martin Pupík, Ondřej Stejskal a Patrik Vacátko reprezentovali naši školu na turnaji v Rapotíně. Hráli velmi dobře a obsadili 4. místo.
27. 3. 2019    Petr Kršek
Chystáme se na zápis
Na budoucí prvňáčky se už těší žáci 8. třídy. Pilně se připravují na první dubnový týden, kdy malé budoucí spolužáky uvítají na zápisu do 1. třídy.
25. 3. 2019    Milena Rudolfová
Hodina čtení v místní knihovně
Žáci 5. třídy navštívili místní knihovnu. Měsíc březen je měsícem knihy, proto jsme si hodinu čtení prožili trošku jinak. Nejdříve nás paní knihovnice seznámily s řádem knihovny, potom následovala řada zajímavých otázek, zalistovali jsme v některých titulech knih a časopisů a něco jsme si i přečetli. Děkujeme.
25. 3. 2019    Jitka Chytilová
Matematický klokan
Každoročně se naše škola účastní celostátní soutěže Matematický klokan. Žáci 2.-9. ročníku zasedli do lavic a lámali si hlavičky řešením úloh této soutěže. Matematické a logické oříšky rozlouskl každý po svém. Ti nejlepší byli odměněni.
22. 3. 2019    Jana Plosová