Okresní kolo matematické olympiády 9. ročníku
V letošním ročníku matematické olympiády 9.ročníku se do okresního kola probojovala Štěpánka Pupíková. Určitě ukázala, že naše škola vede žáky dobře a Ti se neztratí i ve velké konkurenci. Štěpánka obsadila 8.-9. místo a získala jen o tři body méně než vítěz soutěže. Srdečně blahopřejeme.
31. 1. 2019    Jana Plosová
RADOVÁNKY NA SNĚHU
V neděli 27. února se sešla parta rodičů v rámci zcela nové akce. Svah bývalého "školňáku" zase ožil, byl plný smíchu a dobré nálady. Věřím, že se toto mezigenerační sportovní setkání stane tradicí.
27. 1. 2019    Hana Svatoňová
A náš lyžařský kurz? Božíí:)
Během minulého týdne nás zima pořádně potrápila - červené nosy a uši, zmrzlé prsty na rukou i nohou, kapsy plné zmuchlaných kapesníků. Ani to nás ale neodradilo, abychom se vydali na lyžařský kurz. Od rána až do odpoledne trávila skupina žáků a instruktorů na lyžařském svahu u pana Kareše. Jezdilo se na lyžích i snowboardech, na svahu a trochu i mimo něj. Skončili jsme sice s několika modřinami, otlučenými lokty a prázdnými tubami od jeleního loje, ale náramně jsme si to užili. :)
25. 1. 2019    Anita Bučková
Zdravíme zimu
Zima je v plném proudu, proto se žáci 4. třídy v hodinách Vv a Pv zabývali tímto tématem. Vytvořili jsme několik dílů a z nich dali dohromady veselého sněhuláka. Každý podle své fantazie namaloval a vystřihl zimní strom, který nalepil do zimní krajiny. Tu jsme znázornili otisknutím zmačkaného papíru. Povedlo se.
22. 1. 2019    Jitka Chytilová
Zimní okénko a sněhuláci
Páťáci v hodinách Vv a Pv vyrobili okénko, na jejímž rámu sedí kocourek nebo kočička a sleduje zasněženou krajinu. Tu jsme vytvořili modrou barvou, do které jsme sypali sůl. A nemohou chybět ani sněhuláci - každý má své jméno. Dařilo se nám, vypadá to skvěle.
22. 1. 2019    Jitka Chytilová