OSV v šesté třídě
Přechod na druhý stupeň šesťáci zahájili společnými aktivita různého typu. Zabavili jsme se nejen ve třídě stavbou nejvyšších věží z papíru, skládáním živých slov, ale také venku lidskou amébou nebo i obyčejnou schovávanou.
2. 9. 2021    Milena Rudolfová
TERRA ANIMALIS
Již po sedmnácté začal pro prvňáčky a deváťáky školní rok dvoudenním osobnostně sociálním kurzem. Letos jsme společně s deváťáky nachystali pro naše nejmladší děti dobrodružství v Zemi zvířat. Vtaženi do pohádkového příběhu jsme společně svou odvahou, silou, důvtipem a fantazií zachránili svět zvířat před temnými silami. Za odměnu jsme pak druhý den navštívili Mamutíkův vodní svět a překonávali své limity v lanovém centru.
Když jsme plánovali tuto akci, věděli jsme, že se můžeme na deváťáky spolehnout, ale míra zapojení, nadšení a vstřícnosti všech zúčastněných nás mile překvapila. Věříme, že navázaná přátelství a spolupráce nás budou provázet celým školním rokem.
Za realizační tým Magda a Věra
2. 9. 2021    Věra Lukášová