Putování za zvířátky
V úterý 1. 9. se i přes nepříznivé počasí sešli naši prvňáčci a rodiče na Tančírně. Vlastně se Tančírna změnila v území několika afrických zvířat, které prvňáčci museli zdolat zadanými úkoly. Všechny úkoly byly splněny a zasloužená odměna byla sladká. Společné odpoledne nám rychle uteklo a teď už zbývá jen překonat nástrahy a úkoly prvního školního roku. Věřím ale, že to naše parta prvňáčků spolu s rodiči a námi zvládne.
1. 9. 2020    Hana Svatoňová
Odemykání školy
Hurá do školy... Konečně jsme se dočkali - děti, učitelé i rodiče. V úterý 1. září jsme slavnostně společně odemkli dveře naší školy. Tentokráte díky dešti ne ty vstupní, ale i tak jsme směle vykročili dveřmi tělocvičny do budovy školy. Přivítání prvňáčků se ujali naši deváťáci, kteří se o ně budou starat po celý školní rok. TAK ŠŤASTNOU CESTU!
1. 9. 2020    Jitka Čulíková