Druháci zase spolu
Rok se s rokem sešel a my jsme opět mohli závěr školního roku prožít společně s rodiči na návštěvě u Toníka. Přestože jsme se dlouho neviděli, děti se naprosto bezstarostně a okamžitě společně zapojily do bojové hry, kterou pro ně připravila paní Komárková, ale i do ochutnávky všech dobrot, které maminky s dětmi připravily. Děkuji za milé odpoledne a také za vzornou fotodokumentaci mamince Terezky a Tomíka.
17. 6. 2020    Hana Svatoňová
Čím budu?
Někteří druháci se v závěru školního roku zamysleli nad svou možnou budoucností. Čas rychle utíká, takže možná, že se za pár chvil setkáme s cukrářkou Terezkou B. a Sabčou, kuchařem Tomíkem a Soničkou, zdravotní sestřičkou Terezkou K., prodavačkou Verčou K., zvěrolékařkou Janičkou .....uvidíme :-)
17. 6. 2020    Hana Svatoňová