Zlatý list
I letos se žáci školy vypravili do Šumperka, aby se zúčastnili přírodovědné soutěže Zlatý list. Dva týmy z naší školy porovnávaly své vědomosti z oblasti ochrany přírody, mikrokosmu, tradičně také poznávaly rostliny či živočichy. Z celkem 11 týmů se mladší žáci umístili na krásném 6.místě, starší žáci obsadili 7.příčku. Všem soutěžícím děkuji za reprezentaci školy.
2. 5. 2018    Tereza Schneiderová
Divotvorný hrnec
Co všechno se může stát, pokud vlastníte divotvorný hrnec? Tak o tom se mohli přesvědčit žáci naší školy na představení v šumperském divadle. Klasickým kouskem z pera Voskovce a Wericha si zpříjemnili druhý květnový den. Hra je napsána jako pohádkový muzikál, takže si na své přišli i příznivci hudby. Veselé písničky, humorné dialogy i romantická zápletka z divokého západu si získaly pozornost nejednoho malého diváka. To, že se žákům představení líbilo, se ukázalo také v závěrečném potlesku, který si herci opravdu zasloužili.
2. 5. 2018    Ludmila Mikesková