Jarní setkání dětských oddílů - Mikulčice u Hodonína
Naši Sloníci, jak si říkají děti z chovatelského kroužku, se po celý rok aktivně účastnili soutěže Duhové střípky, kterou připravuje Hnutí Brontosaurus pro mladší i starší kategorii dětí. V rámci letošního ročníku si děti tvořily Duhový deník, ve kterém zaznamenávaly všechna roční období a ke každému z nich plnily zajímavé úkoly. Vše vyvrcholilo víkendovou akcí s oslavou Dne Země v Mikulčicích. Děti zde ověřily své znalosti na přírodovědné stezce, prošly pohádkovou stezku, zúčastnily se workshopu s panem včelařem, vyzkoušely si různé tvořivé aktivity. V ZOO Hodonín je čekala komentovaná prohlídka, kde se dozvěděly mnoho zajímavostí. Zahrály si nové hry a poznaly nové kamarády. Za celoroční práci získali Sloníci ve své kategorii 1. místo!
27. 4. 2019    Tereza Menšíková