Naše druhá návštěva knihovny
Znovu jsme byli pozváni do knihovny, kde jsme si samozřejmě vybrali spoustu knížek, které si průběžně ve školce čteme. Děkujeme oběma milým knihovnicím, které nám nakonec věnovaly i pár dárečků.
30. 5. 2018    Alena Ramešová
Červený den
Všechno u nás zčervenalo! Udělali jsme si Den Dětí o pár dní dříve a přišli do školky v červené. Nebylo však v této barvě jen naše oblečení, ale také hry- třídění berušek, muchomůrky od nejmenší po největší, skládání červené Karkůlky, stavba z lega červené srdíčko a mnoho jiných jahodových a třešňových zážitků. Mrkněte, jak se nám dařilo...
29. 5. 2018    Alena Ramešová
Poslední joga
Tohle jsme se naučili. Už se těšíme, až budeme zase cvičit a protahovat se se zvířátky a paní Čulíkovou. Děkujeme moc.
28. 5. 2018    Alena Ramešová
Rodina a já
Co všechno děláme celý den na dané téma.
28. 5. 2018    Alena Ramešová
Besídka ke Dni maminek
Dlouho jsme se připravovali na tento velký den, kdy se přišlo spousta maminek, tatínků, babiček a dalších členů rodiny podívat na naše pásmo básniček, písniček a divadelního představení Tři prasátka. Pro všechny děti to byl obrovský zážitek. Potěšily nás pochvalné ohlasy přítomných. Děkujeme. Vážíme si toho a budeme se těšit na další společnou akci. https://uloz.to/!3E4jTP3HyL3l/mvi-1458-mp4
22. 5. 2018    Alena Ramešová