Co se děje ve školce během (s)koro prázdnin?
Ani my neleníme a snažíme se pracovat. Vyklidili jsme garáž a přesunuly všechny dopravní prostředky. Obecní úřad nám garáž sice zboural, ale postaví nám novou. Umyli a vytřídili jsme hračky na pískoviště. Snažili jsme se vytvořit komunikační kanály mezi Vámi a námi pomocí facebookové skupiny, mailu a schránky u MŠ. Vnitřní hračky prošly desinfekcí a úklidem. Šili , prali a žehlili jsme roušky pro občany z Loučné. Sundali jsme nástěnky, třídili Vaše výtvory a dodělávali portfolia. Děláme generální úklid vnitřních prostor, natáčíme pohádky, tvoříme pracovní listy, hrabali jsme příkopu a ještě se umývají okna. Takže dalo by se říct, že školka je připravena na děti. Už se moooc těšíme. Zdraví Vás všichni zaměstnanci školky
27. 4. 2020    Jana Hoblerová
Pohádkové tvoření
Je vidět, že rozhlasové pohádky se Vám líbí a my jsme za to rádi. Přes víkend k nám do školky dopluly lodičky a několik nových obrázků. Jedna nástěnka v šatně již nesmutní a je zaplněná. Další se těší na Vaše výtvory také. My jsme nadšení z Vaší spolupráce a z kontaktu s Vámi. Ještě chvíli vydržte, vypadá, že bychom se mohli všichni brzy potkat ve školce.
27. 4. 2020    Jana Hoblerová
Pojďme se učit ven!
Na školkové zahradě to nejen bzučí, ale i nádherně kvete. Poznáte všechny barvy květů na obrázku? A uhádnete, která barva se objevuje na naší zahrádce nejvíc? Tak a teď máte za úkol vyrazit s rodiči ven a poznat barvy všech kvítků, které najdete. Na obrázku č. 2 máte další úkol. Co jsem to tady pro vás vytvořila? Zvládnete taky takový? Víte z jakých geometrických tvarů jste domeček postavili a spočítáte kolik bylo potřeba klacíků? Na 3. obrázku je šťavel kyselý? Víte proč se tak jmenuje? Zkuste na to přijít ochutnáním lístku a rovnou se na něj i podívejte. Zkuste spočítat z kolika srdíček se lístek skládá. Vy jste šikulky!!! A jestli s vámi šli rodiče na procházku, zaslouží si velikou pochvalu také! Pokud budete mít fotky, rádi je sem vložíme. Děkujeme
17. 4. 2020    Jana Hoblerová
Pohádka Tři prasátka
Velice nás těší, že se do výtvarného tvoření k pohádkám pustila i žákyně ze školy. Všem, kteří pohádky poslouchají a poctivě plní úkoly děkujeme. Vaše výtvory nám zpestří smutné nástěnky ve školce.Výtvory nám vhazujte do schránky u školky. Můžete stále kreslit a vytvářet podle fantazie. Se srdečným pozdravem paní učitelky z MŠ.
14. 4. 2020    Jana Hoblerová
Pohádka O Koblížkovi
Za splněný úkol máte všichni velikáááánskou pochvalu. Koblížci nás potěšili a dáváme je pro radost na ukázku i veřejnosti. Někde se snažili rodiče, někde malovaly a vyráběly děti a někde si dokonce na koblížcích i pochutnali. Všichni jste se poprali s úkolem podle své fantazie a chuti. Děkujeme a těšíme se na další :-)
7. 4. 2020    Jana Hoblerová