Moje zdraví
Zdraví máme jenom jedno a tak je velmi důležité si ho chránit. Jedním z témat tohoto bloku bylo jídlo a správná zubní hygiena. Děti si po absolvování bloku zvládly nachystat zdravou svačinu. A všechny se zúčastnily ochutnávky ovocných a zeleninových talířů.
31. 1. 2020    Monika Altmannová
Sněhový koberec
Proč tvořit jen ve školce? Využíváme všechny možnosti a tak si děti vyzkoušely malování do sněhu. Zjistily, že to není tak jednoduché jako na papír a užily si při malování plno legrace.
30. 1. 2020    Monika Altmannová
Sněhové radovánky
I když nám letos zima moc nepřeje, užíváme si každou trošku sněhu. A ani v zimě nezapomínáme krmit kačenky.
23. 1. 2020    Monika Altmannová
Lidské tělo
Děti se zábavnou formou učily části lidského těla a základní funkce vnitřních orgánů. Během těchto aktivit a činností si rozvíjely předmatematické a manipulační dovednosti. Zahrály si pohybovou hru "Lepidlo", skládaly a vyráběly lidskou kostru, modelovaly vnitřní orgány z plastelíny, obkreslovaly kamarády,prohlížely si encyklopedie, skládaly lidské tělo z kostek a mnoho dalšího.
20. 1. 2020    Jana Hoblerová
Lyžařský výcvik
Počasí nám moc nepřálo, ale děti z hor nic nezastaví! I přes těžké podmínky jsme se všichni naučili lyžovat. Děkujeme instruktorům za trpělivost a jejich úžasnou práci. Také děkujeme rodičům za pomoc a za to, že poslední den si neváhali vzít volno a svoje děti přišli podpořit. SKOL!!!
17. 1. 2020    Jana Hoblerová