Mikuláš, čert a anděl v MŠ
Celý týden se děti věnovaly mikulášskému tématu. Skládaly mikulášské čepice z dřívek, vytvořily si společně peklo, učily se matematiku pomocí kolíčkového počítání, skládaly obrázky z několika dílů, z plastelíny modelovaly vousy a rohy čertům a čepici a vousy Mikulášovi, z PET víček tvořily Mikuláše. Děti 9. třídy ze ZŠ pro naše děti připravily návštěvu Mikuláše, čertů a anděla a diskotéku, ze které měly malé děti velkou radost. Dětem ze Základní školy v Loučné mockrát děkujeme.
6. 12. 2019    Jana Hoblerová
Mikulášská nadílka
V pátek 6.12. zavítala do školky vzácná návštěva. Na děti se přišel podívat Mikuláš s andělem a čerty. Anděl s sebou přinesl knihu dobrých skutků a hříchů, které dětem přečetl. Hříšníci slíbili, že se polepší. Všechny děti zatancovaly nebo zazpívaly Mikulášovi a jeho družině. A tak čerti odešli s prázdným pytlem a Mikuláš dětem rozdal balíčky.
6. 12. 2019    Monika Altmannová