Předškoláci na návštěvě v 1. třídě
Naši předškoláci se byli podívat, jak to chodí ve škole. Podívali se, co všechno za rok budou umět - číst, psát, počítat. Prvňáčci nám ukázali, co umí, a naši předškoláci zase na oplátku ukázali, co umí oni. Vzájemně si pak předali dárečky. Už teď se předškoláci těší, jak usednou v září do školních lavic.
23. 6. 2015    Bára Mlčochová
Zahradní slavnost
Na školní zahradě jsme se loučili s předškoláky, kteří v září usednou do školních lavic, a také se školním rokem. Děti plnily úkoly na stanovištích spolu s rodiči, předškoláci byli slavnostně pasováni a dostali na památku diplomy a trička. Děti využily také zapůjčené trampolíny a skákacího hradu. Nechyběla ani možnost si zatancovat na písničky nebo se pořádně nadlábnout samých dobrot.
Děkujeme všem, kteří se na přípravě a realizaci "Zahradní slavnosti" podíleli.
18. 6. 2015    Bára Mlčochová
ZOO Olomouc
Děti se vydaly na výlet do ZOO v Olomouci. Zvládly cestu autobusem tam i zpět a také dlouhou procházku po zoologické zahradě. Nejvíce se dětem líbily malé kozy, které některé děti dokonce krmily.
Děkujeme všem, kteří se na přípravě a realizaci výletu podíleli (rodiče, pedagogové, provozní zaměstnanci MŠ).
16. 6. 2015    Bára Mlčochová
Hry v parku
Rozkvetlý zámecký park láká děti k různým hrám.
12. 6. 2015    Bára Mlčochová
Návštěva hasiče v MŠ
Děti se zúčastnily besedy s panem hasičem. Děkujeme panu Přidalíkovi za uspořádání této akce.
12. 6. 2015    Bára Mlčochová