LISTOPAD
V listopadu se děti věnovaly domácím mazlíčkům. Povídaly si o tom, která zvířátka mezi domácí mazlíčky řadíme, pochlubily se, kdo kterého vlastní. Povídaly si o tom, jak se o ně starat, co který jí a kde bydlí. Za deštivého počasí hrály pexeso s domácími mazlíčky, soutěžily ve skládání rozstřižených zvířecích obrázků a přiřazovaly obrázek zvířátka k obrázku jeho domečku, pelíšku. V rukodělných činnostech si vyrobily křečka z barevného papíru, modelovaly zvířátka z plastelíny, pletly je z korálek a drátku a starší děti se podílely na výrobě papírového akvária. Na procházkách pozorovaly různé zvířecí úkryty (od myší, hrabošů, brouků) a naučily se novou skákací hru s názvem "hopsanda" a také hru s názvem "písmenkové království" kdy vymýšlely co nejvíce zvířat na určené písmenko.
30. 11. 2015    Šárka Charvátová