ŘÍJEN
V měsíci říjnu děti proběhly letem ptačím světem. Povídaly si o potomcích dinosaurů, malovaly albatrosa, orla, supa, korelu, papouška či sovu. Stavěly ptačí hnízdo z přírodního materiálu, který posbíraly na vycházkách a dotvářely do něj ptáčky. Vyráběly krásné masky papouška, kreslily ptáčky pomocí oválů, hrály pohybové ptačí hry, naučily se básničku o hlemýždi, kterého si následně namalovaly. Vyzkoušely si, jak křičí pavián, poznávaly zvířátka pomocí stínů, malovaly ty, které znají ze ZOO. Za pěkného počasí si hrály venku na hřištích. V odpočinkových činnostech děti poslouchaly předčítání různých druhů pohádek, stavěly zvířátka z kaštanů, poslouchaly hudbu. Děkujeme p. Švejnohovi a p. Vlkové za účast v akci „DĚDEČKOVÉ A BABIČKY ČTOU DĚTEM POHÁDKY BRATŘÍ ČAPKŮ“. Svou milou přítomností a četbou zaujali tváře našich dětí.
29. 10. 2012    Šárka Charvátová