Podivnosti světa aneb jen vědět kam se podívat
Začátkem června se Den dětí nesl v duchu zábavných sportovních disciplín. Tematicky se děti zaměřily na cestování. Cestovaly prstem po mapě, ukazovaly zajímavá místa, v komunitním kruhu sdílely vlastní zážitky z cest a výletů. Výtvarně ztvárnily prázdninovou koláž. Skládaly parníky, loďky, plachetnice i velryby. Luštily křížovky a osmisměrky. Recitovaly prázdninové básničky, hrály loutkové divadélko. Poslouchaly, zpívaly moderní i filmové písničky. Za závěrečný úklid ve školní družině byla dětem odměnou zábavná diskotéka. Pro zvídavé děti byl připraven AZ kvíz první pomoci a cvičný test cestou necestou, kde si mohly testovat své vědomosti. Společně jsme zhodnotili témata ŠD a navrhli nové náměty do dalšího školního roku.
29. 6. 2018    Simona Krahulová
Bukovka
Akce Bukovka hlásí návrat. Prožili jsme všichni krásné, ale někdy i krušné chvíle, na které teď již s úsměvem vzpomínáme. Zažili jsme snad všechno. Jasnou oblohu, polojasno, oblačno,hromy nám hřměly, blesky křižovaly oblohu, dokonce i kroupy jsme zkusili. Viděli jsme rozhlednu, poznali jsme novou přírodu, měli pěknou opékačku přímo u Bukovky. Děti si zahrály různé hry, schovaly družinovou kešku a nakonec užily spoustu legrace v lesním balneu. Děkujeme všem rodičům, rodinným příslušníkům i dětem za jejich účast na dnešním výšlapu. Bylo to s Vámi super! Věříme, že na to nikdy nezapomenete. Za finanční podporu děkujeme spolku „Rodiče dětem při ZŠ a MŠ Loučná nad Desnou, z. s.“
9. 6. 2018    Simona Krahulová