29. 9. 2020
  Jana Hoblerová

Vážení rodiče, ve čtvrtek 1.10.2020 bychom měli jet na projektový den "Cesta za dřevem" na Sluňákov. Odjezd 7:15 od školky a návrat 13:30. Výlet je z hlediska opatřeních bezpečný-pojedeme vlastním autobusem a projekt je vedený venku. Dětem dejte oblečení podle aktuální situace-pevnou nepromokavou obuv a do batůžku pláštěnku a pití. Strava na celý den je zajištěna. Ve školce nezůstává žádný pedagogický personál. SRAZ NEJPOZDĚJI 7:15 PŘED MŠ. DĚKUJEME

29. 9. 2020

VÝUKOVÁ VIDEA
Odkaz na naše
výuková videa
na Youtube.

RELAX ZÓNA
VIDEOTÉKA ŽÁKŮ
VÍME O SOBĚ
KRONIKA

Stále se děje
něco pěkného.
INFORMACE O PROBÍHAJÍCÍCH AKCÍCH A AKTUÁLNÍCH OPATŘENÍCH:
  • Na chodbě, WC a v šatně nosíme ochranu úst a nosu, 2. stupeň i při výuce. Návštěvy k nám nevstupují. Info pro rodiče a žáky v Bakaláři. → → →    __SEMAFOR__ __KHS–OL__
  • Aktuální pokyn ředitele školy k docházce od 18.09.2020 do MŠ najdete ZDE, do ZŠ ZDE.
  • Hledáme spolupracovníky pro robotiku, modelářství, gymnastiku, pohybové aktivity – volejte na 605 413 408

25. 9. 2020

Pozor pozor❗❗❗
Na SEMAFORU MZd svítí náš region již ORANŽOVĚ (viz pokyn ředitele školy níže). V tuto chvíli nadále děti předáváte u vstupu pracovnici MŠ a pokračujeme v provozních hyg. opatřeních, která doteď byla prováděna nad rámec doporučení.
Do budovy MŠ mohou vstupovat pouze přihlášené děti, osoby s výjimkou a zaměstnanci ZŠ a MŠ Loučná nad Desnou. Děkujeme za pochopení.

25. 9. 2020

OZNÁMENÍ O AKTUÁLNÍ KORONAVIROVÉ SITUACI
Abych zamezil šíření poplašných zpráv, poskytuji Vám následující informace:
1. Na semaforu svítí oranžová. Nařízením MZ ČR nosíme ochranu úst a nosu i při výuce, výjimku má pouze 1. stupeň. Cizí do školy nevstupují. Kroužky zatím nespouštíme, běží pouze reedukace a doučování. Více v aktuálním pokynu ředitele.
2. K 25.9. máme pozitivně diagnostikované 1 dítě a 1 dospělého, 1 dítě a 1 dospělý jsou v karanténě.
3. Provoz školy zatím NENÍ omezen, postupujeme podle vydaného aktuálního pokynu ředitele školy, děti a vyučující informujeme o aktuální situaci, dodržujeme hygienická nařízení. Kromě toho oznamuji, že zájmové činnosti (kroužky) pro děti zahájí činnost od pondělí 5.10., pokud to situace dovolí. V úterý projednáme omezení provozu tělocvičny a dalších aktivit.
Buďte obezřetní, ale nešiřte zbytečně paniku. Aktuální informace budu zveřejňovat zde, potřebujete-li, volejte 605 413 408 nebo pište. Hlavu vzhůru a držme se! Petr Lukáš

23. 9. 2020
  Simona Krahulová

Večerní kostýmovaná prohlídka pohádkového hradu Bouzov
Dne 25.9. v 15.35 odjíždí děti školní družiny na plánovanou prohlídku hradu při svitu svíček. Bez vyplněné návratky není účast možná. Dejte dětem teplé oblečení, roušku, svačinu, pití, igelitový pytlík do autobusu, pláštěnku. V pátek se těšíme na viděnou.

6. 9. 2020

1. SKAUTSKÝ ODDÍL V LOUČNÉ NAD DESNOU
zve do svých řad kluky od 7 do 11 let i děvčata od 7 do 8 let.
Přihlašování probíhá přes webové stránky skaut-loucna.skauting.cz nebo na mailu loucna@skaut.cz případně na telefonu 724300114.
Můžete si stáhnout informační leták (klikněte na obrázek).

1. 9. 2020
  Jana Hoblerová

INFORMACE PRO PLAVÁČKY, již tento pátek začíná předplavecký kurz na bazénu v Šumperku. Odjezd v 7:15 od MŠ. Prosíme, dejte dětem doma ráno snídani, je doporučeno 2 hodiny před plaváním nejíst. S sebou: batoh, igelitový sáček na mokré plavky, plavky, mýdlo, ručník, koupací čepici. Nedávejte dětem do autobusu žádné pochutiny ani pití. Děkujeme

30. 6. 2020