13. 1. 2022

OZNÁMENÍ:
Koncem ledna spustíme nové školní webové stránky. Máte se nač těšit!

13. 1. 2022
  Petr Lukáš

1. ŠKOLNÍ ROK → Ať je zdravý a úspěšný! ... ... ... ... ... ... ... ROZVRH HODIN ZŠ
Překvapení! Promo video o naší škole, které zcela samostatně vytvořili Jakub Vyskočil a Dan Dohnal. Děkujeme vám, pánové, a přejeme úspěch na další vzdělávací cestě.
...dbejte pokynů vedoucí učitelky – děkuji
...od 17.01.2022 – testy 1× týdně všichni
...Vyzvedávání dětí: ve 12 hodin, ve 13 hodin a po 14.hodině
...Účast v pilotním projektu Máme to na talíři a není nám to jedno
Nový ceník jídel platný od 01.02.2022 najdete ZDE
...Objednávky na tělocvičnu přes pana správce Jiřího Plcha (kontakt)
Nový ceník pronájmů platný od 01.02.2022 najdete ZDE
2. DALŠÍ INFORMACE:
... Preventivní atg testování a trasování od ledna 2022 – leták ke stažení ZDE.
... Odkaz na souhrnné statistiky aktuálních dat najdete ZDE. Myslím, že to je užitečný zdroj „netlumočených“ informací.
... MŠMT na stránkách www.edu.cz informuje, kdo o čem rozhoduje v souvislosti s C-19 ZDE
... Na stejných stránkách lze najít pro vzdělávání daleko zajímavější a důležitější materiál – Strategie vzdělávací politiky ČR

... TŘÍDNICTVÍ A POMŮCKY NA ŠKOLNÍ ROK 2021/2022
... Odkaz na veřejného ochránce práv → ZDE

24. 12. 2021
  Petr Lukáš

Milé děti, vážení rodičové i kolegové,
ať už si o uplynulém roce myslíme cokoliv, musíme mu přiznat, že nás opět mnohému naučil. Nemá smysl vyjmenovávat všechna trápení či ztráty, kterými nás hojně zásobil. Raději si z něj zkusme odnést ponaučení a hledejme, čím nám prospěl.
Pro mne byla důležitá poznání a pocity, že jsme samostatnější, že plujeme na stejné lodi, že dokážeme spolupracovat a že už víme, že vše máme v rukou my sami. Děkuji vám všem za spolupráci a vstřícnost.
Ať je pro vás rok 2022 zdravý, úspěšný a radostný. Petr Lukáš

23. 12. 2021
  Petr Lukáš

Přijměte přání všeho dobrého v roce 2022 také od našich sborů. Těšíme se na setkávání s vámi co nejvíce naživo. Za obrázek na našem péefku děkujeme Štěpánkovi z první třídy. Ať se vás všech drží zdraví, pohoda a radost z muziky.

5. 12. 2021
  Jana Hoblerová

Od pondělí bude školka v provozu. Pokud víte, že nenastoupíte-je potřeba odhlašovat již obvyklým způsobem. Na obědy budeme ještě 14 dní docházet do školy. - v pondělí " Mikulášské dopoledne" - děti mohou od rána chodit v maskách - v úterý divadlo v Šumperku - Dášenka (děti s půldenní docházkou bude potřeba vyzvedávat až 12:15 u jídelny ZŠ nebo po 12:15 v MŠ) PLATÍ, ŽE V TUTO CHVÍLI DO ŠKOLKY MOHOU POUZE DĚTI BEZ RESPIRAČNÍCH ONEMOCNĚNÍ VČETNĚ KAŠLE A RÝMY!!!

9. 4. 2021

VÝUKOVÁ VIDEA