V letošním školním roce se budou třídní schůzky konat: - úterý 23. 9. 2014 | - úterý 2. 12. 2014 | - úterý 5. 5. 2015
Základní škola a Mateřská škola Loučná nad Desnou, příspěvková organizace
vyhlašuje výběrové řízení na dodávku digitální jazykové laboratoře.
Výzva k podání nabídek a základní funkce a požadavky ve formátu pdf.
  28. 1. 2015
  Petr Lukáš

CVIČENÍ S OLINKOU ŠÍPKOVOU 2015 .... Zbývá 70 vstupenek
Zveme vás na setkání sportu a kultury. V sobotu 21. února 2015 od 14:30 si můžete zacvičit s Olinkou Šípkovou. Užijete si kvalitního aerobiku, posilování i relaxace. Finálová sestava bude tradičně ozdobena bubenickým překvapením a relax vám zpříjemní TapTýda. Nezapomněli jsme ani na tombolu. Těšíme se na setkání s vámi v tělocvičně ZŠ a MŠ Loučná nad Desnou.

Vstupenky za 150 Kč si můžete rezervovat mailem na petcomp@seznam.cz nebo telefonicky na čísle 605 413 408. Neváhejte, bude to stát za to!

15. 1. 2015
  Jaroslav Dorňák

Naše škola se zapojila do projektu
VZDĚLÁVÁNÍ NA VENKOVĚ
Podrobné informace ve formátu pdf.

15. 1. 2015

14. 1. 2015
  Věra Turková

Upozornění pro žáky a rodiče:
Vzhledem k uskutečnění lyžařského výcvikového kurzu se neuskuteční uvedené kroužky:
Pondělí 19. 1. - Loučňáček, Klubíčko
Úterý 20. 1. - Keramika I, Keramika II
Středa 21. 1. - Gymnastika
Čtvrtek 22. 1. - Přípravný zpěv, Florbal I, Florbal II
Pátek 23. 1. - Loučňáček

8. 1. 2015
  Věra Turková

Lyžařský výcvik žáků 1. třídy se uskuteční od 26. 1. do 28. 1. ve Skiareálu Kareš. Děti navštěvující družinu se shromáždí ráno v 1. třídě nebo přivedete děti na 8.00 hod. před školu. Poté se přesuneme vlakem. Zpět se budeme vracet ve 12.00 hod. autobusem. Každý den si děti budou převážet a nosit lyžáky, připravte jim je do batohů. Označte dětem veškerou výzbroj jménem (nejlépe napište jméno na náplast) pro snadnou orientaci při hledání vlastních věcí. Potřebovali bychom pomoc při přepravě lyží autem v pondělí (ráno) a poté ve středu (v poledne) zpět.

8. 1. 2015
  Věra Turková

Lyžařský výcvikový kurz pro žáky 4., 6., 7. třídy proběhne od 19. 1. do 23. 1. ve Skiareálu Kareš. Přepravovat se budeme vlakem. Sraz žáků bude každé ráno v 8.05 hod. před školou, návrat ve 14.20 hod. Poté půjdeme na oběd do školní jídelny. Dojíždějící žáci se individuálně domluví na místech nástupu.

7. 12. 2014
  Hana Svatoňová

Na společné schůzce rodičů dne 2.12.2014 proběhla v souladu se zákonem 561/2004Sb. volba členů Školské rady, kteří budou zastupovat zákonné zástupce. Těmito členy se stali: MUDr. Anežka Pupíková a Ing. Jan Vyskočil. Zvoleným kandidátům gratuluji a zároveň děkuji paní Mgr. Staňkové za spolupráci.

2. 12. 2014
  Petr Lukáš

V zájmu zajištění co nejbezpečnějšího prostředí pro žáky naší školy po událostech ve Žďáru jsme prověřili technické zajištění budovy a upravili pravidla a časy pro vstup do budovy. Žádáme vás, vážení rodiče, abyste nám vyšli vstříc a respektovali přijatá opatření. Jde zejména o následující:
.... svou přítomnost v budově vždy ohlaste prostřednictvím domovního telefonu u hlavního vchodu
.... děti voďte do kroužků hlavním vchodem a z kroužků je vyzvedávejte v přiměřeném čase (časy jsou uvedeny na školním webu v sekci Kroužky)
.... ráno přiveďte nejmladší děti do šatny a dále je nechte pokračovat samostatně, na chodbě již koná dohled pan školník nebo dospělý zaměstnanec školy
Školní družina:
.... do ŠD voďte děti ráno do 07:15
.... po obědě děti vyzvedávejte do 11:50 (po 4. vyučovací hodině) nebo 12:50 (po 5. hodině)
.... jinak děti vyzvedávejte po 14:00 nebo kroužku, abyste nenarušovali odpolední činnost
.... ze šatny odcházejte hlavním vchodem
Děkujeme za pochopení.

28. 2. 2014
  Jaroslav Dorňák

Stále jsme zapojeni do projektu AKTIVNÍ ŠKOLA všichni žáci naší školy mají možnost využívat portál www.proskoly.cz, který obsahuje řadu materiálů a cvičení pro výuku.
Přihlašovací údaje na výukový portál obdrželi žáci od třídních učitelů.